6. kapitola

27. února 2016 v 18:55 | VampAnie |  Temná noc-zrušeno
Vyhrkla jsem ze sebe a všichni upíři v místnosti utichli a koukali na mě s otevřenými ústy. Dokonce jim i koukali špičáky. Jeden upustil skleničku s krví na zem a také na mě koukal. Jeden pohled zde však chyběl, Willův.
" Wille, já vím je to trochu…."
Ani nevím, co mám říct. Stále vidím před očima, jak se jeho pleť leskla v měsíčním svitu před vchodem do upířího úkrytu. Ach Wille, kéž bych mohla vrátit čas, nebo aby se stal zázrak a nebyli bychom upíři. Tuto větu chci vyslovit, ale Will se na mně podívá a ani vteřinu netrvá a je u mě.
" Wille…"
Nic neříká. V tom z ničeho nic mi dá prst na ústa a řekne:
" Už nemluv. Víš Cher od prvního dne kdy jsem tě potkal, jsem věděl, že nejsi obyčejná dívka, jaké jsem, až doposud poznal ve škole. Hned mi bylo jasné. Že jsem se do tebe zamiloval."
Ani se nenaději a jeho rty spočívají na mých. Zavřu oči a vnímám pouze jeho polibek. Když v tom ucítím bodavou bolest v zádech. Pomalu klesám k zemi. Willovi oči nejsou takové, jaké byly, je to jasné, vždyť je upír. Jen se usmál a z jeho úst vykoukly lesknoucí špičáky. Jen chladně pronesl:
" Nemohl jsem jinak, byla by, jsi komplikace."
Pronesl to tak chladně a bez emoce. Až jsem si myslela, že to není on. Měla jsem ho za spojence a on mě bodne kůlem z lísky. Už jsem neměla sílu, ale vytrhla jsem si kůl ze zad a bodla Willa do břicha skácel se k zemi a ještě jsem ho bodla do srdce. Okolní upíři na to koukali jako na úkaz dosud neviděný, jako na UFO. Už jsem nic neslyšela, pomalu necítila, ale poslední co jsem řekla, bylo:
" Wille, miluji tě…"
Dál už nic jenom tma….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama