Jsem také "jenom" člověk aneb seriály mě také neminuly

5. února 2017 v 19:31 | VampAnie |  Seriál
Ahoj,
zaprvé se chci omluvit za pravděpodobně nevhodný název článku, ale jiný mě prostě nenapadl, co se dá dělat.
Ale... proč jsem vytvořila rubriku s názvem "Seriál"? No, je to zcela jednoduché. Pokud nejsem ve škole, nečtu nebo nepíšu, tak se koukám na seriály.
Tahle moje "úchylka" začala zcela nevinně. Zkrátka a jednoduše jsem jednou hledala někaký film, který bude splňovat moje požadavky a vykoukl na mě seríál, jenž doslova změnil můj život (zřejmě se lámete v pase smíchy).
Určitě již chcete znát název onoho seriálu (ano, vím, že chcete) :D
Ta tedy název je...SUPERNATURAL (v češtině Lovci duchů) a o čem je?
Sam Winchester (Jared Padalecki), narozdíl od svého staršího bratra Deana (Jensen Ackles), utekl od děsivé rodinné historie. Sam odmítl otcovo fanatické hledání zlé síly, která si vyžádala život jejich matky Mary (Samantha Smith). Utekl tak daleko, jak jen to bylo možné. Sam odešel z domova hned po střední škole na vysokoškolské koleje. Jeho nový život zahrnuje i jeho přítelkyni Jessicu (Adrianne Palicki) a plány na studium právnické univerzity. Dean si vybral jinou cestu a pokračuje s otcem Johnem (Jeffrey Dean Morgan) v "rodinném podniku". Když se objeví Dean před Samovými dveřmi se zprávou, že jejich otec zmizel, Sam nemá na vybranou a za stálé věrnosti svým plánům, se k Deanovi připojí. (zdroj: http://www.csfd.cz/film/221648-lovci-duchu/prehled/)
Říkáte si, to jsi to nemohla napsat sama? Ano, mohla, ale když jsem o tom psala na Aj, tak jsem to napsala na dvě A4 (no, učitel z toho nadšený nebyl :D).
Nicméně, abych se dostala k úplnému jádru věci, tak jsem založila tuhle rubriku hlavně pro stejné nadšence nebo chcete-li fanatiky. Také doufám, že se o tomto seriálu dozví více lidiček z ČR.
Tak zatím ahoj,
VampAnie
P.S. Přidávám fotku z 1. série :) a také něco, co mě naprosto vystihuje :D
ld1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama